FİRMA PROFİLİ :

Met-iş Alüminyum Orman Ürünleri Plastik San ve Tic. Ltd. Şti. 1999 yılından günümüze kadar, sektördeki hızlı gelişimini kaliteli ve dürüst hizmet anlayışından taviz vermeden devam ettirmektedir.

Firmamız; geniş ürün yelpazesiyle Çamlıca Merkez,Ferah Şube ve Ferah Depo mağazalarından sektörün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Met-İş Alüminyum Çamlıca Merkez 300 m2, Dudullu Şube 400 m2, Ferah Şube 200 m2 ve Ferah Depo 1.100 m2'lik mağazalarıyla toplamda 2000 m2'lik alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız; Alüminyum ve Orman Ürünleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Alüminyum alanında 300 adet kalıbı ve 500 çeşit ürün alternatifiyle, zemin sektöründe Türkiye ve uluslar arası pazarda kendine yer edinmiştir. Özellikle zemin profilleri konusunda kendini geliştirmiş ve PVC kaplama alanında üretime başlamıştır.

Kalite standartlarını her zaman ön planda tutan firmamız, 20 kişilik eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla satış öncesi ve satış sonrası hizmeti müşterilerine tam olarak sunmaktadır. Şirketimizin vizyonu ISO 9001 ve TSE standartlarındaki ürünleri müşterilerine ulaştırmayı prensip edinmiştir.

Met-iş Alüminyum olarak aynı zamanda Orman Ürünleri alanında ÇAMSAN Parkelam laminat parke bölge bayiliği ve KRONO ORGİNAL Türkiye Distribütörlüğünü yıllardan beri başarıyla temsil etmektedir.

Firmamız ayrıca Met-iş süpürgelik, strafor, şilte ve hırdavat ürünlerini de şube ve depolarından piyasaya sunmaktadır. Bu ürünleri Batı Avrupa, Orta Asya, Kuzey Kıbrıs ve Orta Doğu Ülkelerine artan bir ivme ile pazarlamayı başarmaktadır.

Çok değerli müşterilerimiz;

Met-İş Alüminyum Orman Ürünleri Plastik San ve Tic. Ltd. Şti hizmet kalitesini her geçen gün sizlerden gelen destek ve önerilerle geliştirmektedir.

Saygılarımızla...